המחלקה הפלילית במשרדנו מייעצת ומייצגת במכלול הנושאים הפליליים ובהם המשפט הפלילי הקלאסי, דיני תעבורה ודיני צבא. המחלקה אף מתמחה בייצוג שוטרים מול המחלקה לחקירות שוטרים ובית הדין למשמעת.

החל משלב הזימון לחקירה, מלווה משרדנו את הלקוח בייעוץ שוטף וצמוד, לרבות ייצוג בשימועים בפני תביעות המשטרה והפרקליטות, ייצוג בבתי משפט הן בהשגת הסדרי טיעון מצויינים עבור לקוחותינו והן בניהול תיקי הוכחות.

למשרדנו ניסיון רב בהתנהלות גורמי החקירה והתביעה כמו גם בליטיגציה פלילית לרבות בבתי דין צבאיים.

עורכי הדין במשרד אוחזים באישור מיוחד לייצג לקוחות בהליכים צבאיים.

המשרד עומד בקשרים מקצועיים עם מיטב המומחים בתחומי הפוליגרף, הרפואה, החקירות הפרטיות והתעבורה וגם עם מטפלים בהתמכרויות, בעבירות מין לרבות באוכלוסיה הדתית וכן עם קציני מבחן בכירים לשעבר בשירות המבחן.

"סוף מעשה במחשבה תחילה " ניהול התיק בליווי מקצועי יוביל לתוצאה הטובה ביותר.

הצלחות בפלילי

סחר בסמים:

לקוח המשרד הואשם בבית משפט העבירות של סחר בסם ובהחזקת סם שלא לצריכה עצמית. ניתוח הראיות כמו גם הכרת המערך המודיעיני של משטרת ישראל הביאו את צוות המשרד לכפור בכתב האישום ומייד לטעון טענות מקדמיות , התוצאה היתה קבלת הטענות על ידי בית המשפט , מחיקת כתב האישום וזיכוי הלקוח מכל אשמה.

השתוללות במקום ציבורי בגלל שימושש לא נכון בתרופות

לקוח המשרד הואשם כי בהתקף אמוק השתולל המקום ציבורי, שבר רכוש במקום, תקף אנשי צוות ואף תקף שוטרים. צוות המשרד בליווי מומחי רפואה הוכיח כי תרופות שונות שניתנו ללקוח על ידי רופא משפחה הובילו לריאקציה כימית אותה לא ניתן היה למנוע והיא שהובילה להתנהגות זו של הלקוח. התביעה המשטרתית קיבלה עמדה זו לאחר שבחנה אותה בעזרת מומחים מטעמה והודיעה על חזרה מכתב אישום.

מח"ש:
בלשי משטרה הואשמו בכתב אישום חמור כי שיבשו הליכי חקירה ומשפט לרבות מתן דוחות שיקריים. הבלשים הבחינו בעבריין המוכר להם אשר החל להימלט כשראה אותם, בהמשך השליך אקדח אשר נמצא כי הוא גנוב. העבריין הציג בפני בית המשפט סרטון של מצלמת אבטחה אשר לכאורה צולמה במצלמת אבטחה של ביתו והסותרת לכאורה את דברי הבלשים. לאור סרטון זה העבריין שוחרר וכתב אישום הוגש נגד השוטרים. צוות המשרד ביצע ניתוח ראיות מדוקדק, ביקור בזירת האירוע, וחקירה עצמאית. המשרד הציג חוות דעת משפטית מקיפה של מומחה מחשבים מהשורה הראשונה אשר טילה ספק רב באמיתות תוכן הסרטון שהוצג עד כדי חשד של "בישול" הסרטון. המחלקה לחקירות שוטרים קיבלה את עמדת המשרד וחזרה בה מכתב האישום.

תעבורה:
לקוח המשרד הואשם בבית משפט לתעבורה בסירוב להיבדק בינשוף לבדיקת שכרות. סעיף הפקודה קובע כי סירוב להיבדק מוביל להכרעה כי הנאשם נהג בשכרות ודינו מינימום שנתיים פסילת רישיון. צוות המשרד כפר בעובדות כתב האישום וניהל הוכחות בבית המשפט לתעבורה, התוצאה הובילה לשינוי הסעיף לנהיגה תחת השפעת אלכוהול – עבירה פחותה – ובית המשפט גזר על הלקוח שלושה חודשי פסילה בלבד!

תעבורה:
לקוחה של המשרד הואשמה כי דרסה ברכבה עוברת אורח אשר חצתה כביש במעבר חציה, התביעה המשטרתית עתרה לעונש של מאסר בפועל. צוות המשרד ניהל הוכחות ארוכות, מתישות, כשאינו מוותר על שום טענה וחקירה, לרבות הבאת קלטות השמע של מד"א ומשטרת ישראל. לאחר ניהול התיק משך שנתיים, הושת על הלקוחה עונש של פסילה על תנאי בלבד!

צבא:
לקוח של המשרד נחקר במשטרה הצבאית לאחר שנתפס ברשותו סם מסוכן, הלקוח הודה בלמעלה משלושים עסקאות סם. צוות המשרד ניהל משא ומתן אגרסיבי מול הפרקליטות הצבאית והצליח להוריד את כמות העסקות לשנים עשר בלבד ולעונש מינימלי של תשעים ימי מחבוש.

Click edit button to change this text.