המחלקה האזרחית מתמחה במגוון נושאים הנוגע להתנהלות יומיומית של יחידים כמו גם חברות.
המחלקה מתמחה בדיני עבודה, דיני משפחה והליכים אזרחיים נוספים כגון תביעות כספיות, הוצאה לפועל וגישור.
המוטו במשרד הנו שיח המוביל להבנה וליבון הבעייה תוך שמירת אינטרס הלקוח והשגת תוצאה מיטבית ומירבית בעניינו. המחלקה מייצגת בבתי המשפט האזרחיים במכלול הנושאים כפי שפורטו ובדיני משפחה, אף מייצגת בפני בתי הדין הרבניים.
אנו מייעצים לחברות החל משלב הקמת החברה ורישומה ובהמשך, הסכמי עבודה, הסכמי מתן שירות, הסכמים עם ספקים וכו'. לרבות שימועים וליווי בבתי הדין לעבודה.
שלושה דברים בבסיס ההצלחה – מקצועיות, ליווי אישי ונאמנות.

הצלחות באזרחי

דיני עבודה: לקוחה של המשרד, עובדת חברת הייטק המצויה בהיריון, זומנה לשימוע לפני פיטורין. לציין כי פיטורי עובדת בהיריון אך בשל היריונה אסורים וכרוכים בקבלת אישור מיוחד. החברה אשר ניסתה להציג את פיטורי העובדת במנותק מהריונה ומנימוקים של חוסר שביעות רצון בשל תפקודה ומשכך אף למנוע ממנה תשלומים ומענקים, שילמה לבסוף את כל התשלומים הכספיים לרבות מענקים ופיצויים אף מעבר למתחייב.

דיני עבודה: אשה מבוגרת הנדרשת לסיוע במלאכת הבית כמו גם סיוע אישי, שכרה עובדת זרה דרך חברת סיעוד. העובדת זכתה ליחס של בת בית אך בחרה לנצל את טוב לב המעסיקה נקטה בשיטות של זיוף ומניפולציה ובסופו של יום נטשה את הלקוחה המבוגרת ואף הרהיבה עוז לתבוע אותה ואת בנה על סכום של למעלה מעשרים אלף ₪ בבית הדין האיזורי לעבודה. כבר בישיבה המקדמית הסכימה העובדת הזרה להסתפק בתשלום של ארבעת אלפים ₪, אולם התקבלה החלטה אסטרטגית לנהל הוכחות , מתוך מטרה כי בסופו של יום העובדת היא זו שתישא בהוצאות משפט לאחר שתביעתה תידחה. המשפט מתנהל ואנו נעדכן בהמשך.

הוצאה לפועל: לקוחת המשרד פנתה אלינו לאחר שגילתה כי צ'קים שלה נלקחו על יד בעלה אשר מילא בהם סכומים ומסר אותם לצדדים שלישיים, כל זאת ללא ידיעתה, הסכמתה ואישורה. הצד השלישי אשר הפקיד את הצ'קים, גילה כי הצ'קים חזרו בשל היעדר כיסוי מספיק אך במקום להתעמת עם הבעל, בחר לפתוח הליכי הוצאה לפועל כנגד האשה שעל שמה רשומים הצ'קים. צוות המשרד הגיש התנגדויות להוצאה לפועל בטענות של זיוף והיעדר הרשאה. בדיון שהתקיים התקבלו הטענות, רשם בית המשפט הורה על העברת העניין אל בית משפט השלום והצד השלישי בחר שלא להמשיך בהליך ואף חוייב בהוצאות.

תביעה כספית: לקוח המשרד, אדם ישר הגון ותמים, נהג לרכוש מצרכים בירקנייה הסמוכה אל ביתו, בעל החנות פנה אליו , שטח קשיים כלכליים וקיבל מהלקוח הלוואה בסך של 150,000 ₪. הלקוח לא ערך הסכם הלוואה. הלווה התכחש לחובו אל הלקוח וסירב להשיב את הכסף. צוות המשרד פעל מול הבנקים לאיתור פעולות המשיכה ובאמצעות חוקר פרטי מומחה איתר עד ראייה שנכח בזמן שהלווה קיבל את הכספים ואף התחייב להחזירם. צוות המשרד הגיש תביעה אל בית המשפט, זכה בתביעה במלואה וכעת ננקטים אמצעי גבייה כנגד הלווה.

דיני משפחה: ההליכים המתנהלים בבתי המשפט למשפחה הנם הליכים בדלתיים סגורות, פרטי הצדדים חסויים וכך אף הפרוטוקולים. צוות המשרד מייצג בהצלחה ומסייע ללקוחותיו במכלול הנושאים הנוגעים למעמד אישי ובהם, אפוטרופסות, צוואות וירושות, גירושין, הסכמי יחסי ממון, נזקקות ועוד.